Deprecated: Optional parameter $panel_id declared before required parameter $section is implicitly treated as a required parameter in /disk_1/www/cz/rhblog/www/wp-content/themes/newslist/classes/customizer/class-framework.php on line 938
Einsteinova teorie relativity je chybná? Na toto přišli vědci NASA a ESA – RHBlog.cz

Latest Post

Mozek mladých se mění s nadměrným používáním moderních technologií a slabou rodinnou komunikací Film: 1899

O celé čtyři procenta se vesmír rozpíná rychleji, než astrofyzici předpovídali. To opět vyvolává hypotézu o tom, co vyplňuje 95% zbylého vesmíru, ze kterého nejde žádné světlo a záření, jak píše agentura Reuters.

“Možná, že nás vesmír jen klame,” říká Alex Filippenko z Kalifornské univerzity, který na studii pracoval. Rozpínání vesmíru totiž neodpovídalo předpovědi na základě měření záření, které zbylo z velkého třesku před 13,8 miliardami let.

Zdroj: http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/157539-einsteinova-teorie-relativity-je-chybna-na-toto-prisli-vedci-nasa-a-esa/